• گلوکز

  شربت گلوکز محلولی قندی است که متشکل از چند قند اساسی به نام های دکستروز مالتوز و اولیگوساکارید بوده که از هیدرولیز آنزیمی یا اسیدی نشاسته تولید می گردد. از ویژگی های گلوکز می توان به تثبیت رطوبت ، بافت دهندگی، جلوگیری از کریستاله شدن شکر در محصولات شیرینی و شکلات و .... اشاره نمود.
   

 • نشاسته خوراکی

  نشاسته فوق تصفیه از لحاظ ساختاری نشاسته یک ترکیب خوشه ای از پلیمرهای خطی است که در آن پیوندهای زنجیره ای آلفا 1 و 4 ستونی از واحدهای گلوکز و شاخه های فرعی با پیوند آلفا 1و6 را تشکیل داده اند.نشاسته در مولکول به عنوان انرژی ذخیره می شود.منابع نشاسته در بیشتر میوه ها ،غلات و غدهه های گیاهی (سیب زمینی) یافت می شود. چهار منبع عمده نشاسته عبارتند از : ذرت، سیب زمینی، گندم و برنج

 • نشاسته صنعتی

   

  نشاسته صنعتی گندم از محصولات اصلی کارخانه کشت و صنعت گناباد است که در مقایسه با سایر نشاسته ها دارای مقادیر بسیار کمی چربی ، سلولز ،پنتوزانها بوده ، اسیدیته پایینی داشته و در مقابل حرارت مقاوم است .. نشاسته صنعتی میتوامد به عنوان ماده خام برای تولید چسب استفاده گردد . مهمترین دلیل استفاده از این نشاسته ایجاد ویسکوزیته یکنواخت در یک زمان معین می‎باشد. از اینرو این ماده بطور گسترده ای در صنایع کارتن سازی ،چسب سازی مورد لستفاده قرار میگیرد . علاوه بر این از این ماده به عنوان آهار در صنایع نساجی نیز استفاده میگردد .

   

   
 • نشاسته دامی

  از جمع آوری مواد خشک موجود در پساب خروجی کارخانه نشاسته گندم به دست می آید که علاوه بر نشاسته ، دارای سبوس و پروتئین نیز می باشد.از این نشاسته جهت خوراک دام و طیور با اندازه های مشخص استفاده می گردد.

   
 • نشاسته مودیفاید

    مالتودکسترین

  حداکثر استاندارد مشخصه
  پودر سفید ظاهر
  15-17 مقدار دکستروز
  ماکزیمم 6 رطوبت
  ماکزیمم 0/5 میزان خاکستر
  5.2 PH
  ماکزیمم 10 پی پی ام دی اکسید گوگردی
  ماکزیمم 1 حداکثر پروتئین

   

   

   

 • گلوتن

  گلوتن فعال گندم، پروتئین گندم می باشد که از کمپلکس پروتئین های گلوتئین و گلیادین تشکیل شده است.

  خاصیت بافت دهندگی و کشش پذیری این ماده باعث متمایز شدن گیاه گندم از سایر غلات شده و نیز وجود آن در آرد موجب بافت و طعم مطبوع در نان می باشد که جزو خواص منحصر به فرد این پروتئین است. ویژگی های فوق الذکر از یک سو و بالا بودن میزان پروتئین آن از سوی دیگر باعث استفاده گسترده از گلوتن گندم در ساخت فرآورده های آردی(ماکرونی،نان های فانتزی و...) و فرآورده های گوشتی(کالباس،سوسیس و.....) شده است. .

تماس با ما (+9821) 88980609-11
 ساعت کاری 8-16
رویداد ها
 • راه اندازی وب سایت 1394/10/20